PROFESYONEL TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

02

TEKNİK SERVİS

PROFESYONEL TEKNİK SERVİS

HİÇBİR YERDE YAPTIRAMADIĞINIZ AKÜLÜ ARAÇLARINIZI PROFESYONEL OLARAK BİZLER YAPALIM.

Akülü engelli araçlarınızın beyin (motor sürücü elektronik kontrol kartı) arızalarında kesin çözümler sunuyoruz.

Akülü engelli araç beyin arızalarında kesin çözümler üretiyoruz. Arızalı beyinlerin öncelikle tamirlerini yapıyoruz. Onarılamayacak kadar tahribata uğramış beyinlerin yerine, aracınıza uygun beyin modülü monte edilir , fonksiyonlarına göre modifiye edilir.110 amper'e kadar dc motor sürücülerimiz bulunmaktadır. Marka model gözetmeksizin takip garantili olarak sizlere teslim ediyoruz.

Akülü engelli araçlarınızın joistick arızalarında kesin çözümler sunuyoruz.

Genellikle akülü tekerlekli sandalyelerin joistikleri farklı nedenlerden dolayı arızalanır.Joisticklerin kısa zamanda onarımını yapıp sizlere düşük maliyetli olarak teslim ediyoruz.Jostiğiniz onarımı yapılamayacak kadar hasarlı ise yerine uygun bir joistik modülü monte edilip aracınız çalışır duruma getirlecektir.

Akülü araçlarınızın şarj cihazı sıkıntılarına bizlerle son verin !

Akülü araçlarda sık rastlanan şarj cihazı problemlerinde kesin çözümler üretiyoruz. Arızalı olan şarj cihazınızın garantili olarak onarımını yapıyoruz. Onarılamayacak kadar kötü durumda olan şarj cihazınızın yerine, akülerinizin özelliklerine göre yeni profesyonel tip şarj cihazı veriyoruz.

ENGELLİ ARAÇ TAMİRİ

Akülü engelli araçları teknik servis hizmetleri

Akülü engelli araçlar tamiri

Akülü sandalye tamiri

Akülü engelli araç beyin tamiri

Akülü engelli araç joistick kol tamiri

Akülü sakat arabası tamiri

ön panel , joistick , dc motor sürücü , power modul , swich mode güç kaynağı , inverter vb kısımlarının arızalarının çözümlerinde profesyonel garantili hizmetler sunmaktayız

Şirketimizde tüm tamir işleri tamamen kendi bünyemizde yapılaktadır.Firmamız taşeron firma olarak işlem yapmamaktadır. Yaptığımız tüm işler tamamen uzmanlığımız dahilindedir.

 

akülü araba tamiri,engelli araç teknik servis,sakat arabası tamiri,akülü sandalye tamiri,akülü atv tamiri,araç bakımı,onarımı,araba bakımı,servisi,akülü araba beyin tamiri,joystick kol tamiri Engelli araç tamiri,Akülü engelli araç tamiri,Akülü engelli arabası tamiri,Akülü engelli sandalyesi tamiri,Akülü engelli scooter tamir servisi,Akülü özürlü araçları tamiri,teknik servis